DVOGLED LASERSKI DALJINOMJER BUSHNELL PRIME 6X24mm PRIME1300 BLACK
690.00 KM
Opis:
Prava boja - Potpuno višeslojna optika sa ultraširokim trakama daju svijetle, istinite boje.
Udaljenost: 1300 jardi reflektirajuće, 800 jardi do drveta, 600 jardi do jelena
Brzina: Ažuriranja se kreću 4x u sekundi za brzo i pouzdano dometanje.
Nicka za izbor: Odaberite krug/tačku, samo tačku ili samo krug.
Režim skeniranja: Ažurira ciljne udaljenosti 4x u sekundi tokom pomicanja.
💥 MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 RATE 💥
Bosna i Hercegovina KM Trade Brčko
KM Trade Brčko
Bosna i Hercegovina, Brčko
Verifikovan korisnik
Prijava / Registracija
Oruzje.net
Specifikacija:
Nema javnih pitanja
Ostali oglasi korisnika
KOMPAS
KOMPAS
35.00 KM
ba
MXT PREGLEDNO OGLEDALO SA LED RASVJETOM - PREČNIK OGLEDALA 110mm
ba
MXT PREGLEDNO OGLEDALO - PREČNIK OGLEDALA 160mm
MXT PREGLEDNO OGLEDALO SA LED RASVJETOM - PREČNIK OGLEDALA 300mm
MXT PREGLEDNO OGLEDALO SA LED RASVJETOM - PREČNIK OGLEDALA 400mm